1. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 DAD005
Doğru Akım Devreleri
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. MÜCELLA CİHAN
A-11
ELP102
Tesisata Giriş
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. ERHAN KINALI
B-42
ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. LEVENT TANER
Uzaktan Eğitim 1
ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. LEVENT TANER
Uzaktan Eğitim 3
09.30 - 10.20 2 DAD005
Doğru Akım Devreleri
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. MÜCELLA CİHAN
A-11
ELP102
Tesisata Giriş
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. ERHAN KINALI
B-42
BİT006
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. Dr. EMRE TAHTABİÇEN
A-51
10.30 - 11.20 3 İGÜ002
İş Güvenliği
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. MÜCELLA CİHAN
A-11
DAD005
Doğru Akım Devreleri
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. MÜCELLA CİHAN
A-11
ELP102
Tesisata Giriş
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. ERHAN KINALI
B-42
BİT006
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. Dr. EMRE TAHTABİÇEN
A-51
11.30 - 12.20 4 İGÜ002
İş Güvenliği
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. MÜCELLA CİHAN
A-11
DAD005
Doğru Akım Devreleri
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. MÜCELLA CİHAN
A-11
ELP102
Tesisata Giriş
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. ERHAN KINALI
B-42
BİT006
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. Dr. EMRE TAHTABİÇEN
A-51
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 TBİ001
Teknolojinin Bilimsel İlkeleri
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-70
YDİ101
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. AYSUN ERTEKİN
Uzaktan Eğitim 8
ÖÇT001
Ölçme Tekniği
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. AHMET AKBAY
A-11
MAT109
Matematik I
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. MUSTAFA TEMEL
A-12
14.30 - 15.20 7 TBİ001
Teknolojinin Bilimsel İlkeleri
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-70
YDİ101
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. AYSUN ERTEKİN
Uzaktan Eğitim 8
ÖÇT001
Ölçme Tekniği
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. AHMET AKBAY
A-11
MAT109
Matematik I
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. MUSTAFA TEMEL
A-12
15.30 - 16.20 8 TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. FAHRİYE KULOĞLU AKPINAR
Uzaktan Eğitim 1
ÖÇT001
Ölçme Tekniği
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. AHMET AKBAY
A-11
MAT109
Matematik I
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. MUSTAFA TEMEL
A-12
16.30 - 17.20 9 TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. FAHRİYE KULOĞLU AKPINAR
Uzaktan Eğitim 1
ÖÇT001
Ölçme Tekniği
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. AHMET AKBAY
A-11

* (Uzaktan Öğretim) : Bu dersler internet üzerinden canlı ders olarak yapılacaktır. Canlı ders programları http://nkuzem.nku.edu.tr/ adresinden yayınlanacaktır.

2. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 SET001
Sayısal Elektronik
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. ZAFER BAYRAM
B-68
GET001
Güç Elektroniği
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. ERHAN KINALI
B-42
ELP302
Elektrik Enerjisi Üretimi,İletim ve Dağıtımı
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. ERHAN KINALI
B-42
09.30 - 10.20 2 SET001
Sayısal Elektronik
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. ZAFER BAYRAM
B-68
GET001
Güç Elektroniği
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. ERHAN KINALI
B-42
ELP302
Elektrik Enerjisi Üretimi,İletim ve Dağıtımı
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. ERHAN KINALI
B-42
10.30 - 11.20 3 SET001
Sayısal Elektronik
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. ZAFER BAYRAM
B-68
GET001
Güç Elektroniği
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. ERHAN KINALI
B-42
ELP302
Elektrik Enerjisi Üretimi,İletim ve Dağıtımı
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. ERHAN KINALI
B-42
11.30 - 12.20 4 SET001
Sayısal Elektronik
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. ZAFER BAYRAM
B-68
GET001
Güç Elektroniği
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. ERHAN KINALI
B-42
ELP302
Elektrik Enerjisi Üretimi,İletim ve Dağıtımı
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. ERHAN KINALI
B-42
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 ELP303
Elektromekanik Kumanda Sistemleri
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. MÜCELLA CİHAN
B-42
ELP301
Asenkron ve Senkron Makineler
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. AHMET AKBAY
A-11
SCS002
Scada Sistemleri
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
A-35
ELP304
Arıza Analiz
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. AHMET AKBAY
A-11
14.30 - 15.20 7 ELP303
Elektromekanik Kumanda Sistemleri
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. MÜCELLA CİHAN
B-42
ELP301
Asenkron ve Senkron Makineler
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. AHMET AKBAY
A-11
SCS002
Scada Sistemleri
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
A-35
ELP304
Arıza Analiz
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. AHMET AKBAY
A-11
15.30 - 16.20 8 ELP303
Elektromekanik Kumanda Sistemleri
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. MÜCELLA CİHAN
B-42
ELP301
Asenkron ve Senkron Makineler
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. AHMET AKBAY
A-11
SCS002
Scada Sistemleri
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. FATİH ÖZEN
A-35
ELP304
Arıza Analiz
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. AHMET AKBAY
A-11
16.30 - 17.20 9 ELP303
Elektromekanik Kumanda Sistemleri
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. MÜCELLA CİHAN
B-42
ELP301
Asenkron ve Senkron Makineler
Teknik Bil. M.Y.O.-Elektrik
Öğr. Gör. AHMET AKBAY
A-11